Bolu Özel Direksiyon Dersi

Kurumsal altyapımız, alanında uzman eğitmenler, güvenli ve tam donanımlı araçlar eşliğinde özel direksiyon dersi vererek sizleri Bolu trafiğine hazırlıyor ve gerçek anlamda araç kullanmayı öğretiyoruz.
Trafik kurallarına uyan, profesyonel araç kullanan duyarlı sürücüler yetiştirmek bizim görevimiz!
Araç kullanmaktan korkmayın. Özellikle ehliyet sahibi olup aracı olmadığından dolayı araç kullanımı hakkında bilgisi zayıf kişilerdenseniz, pratiğiniz az ve yapamam korkularınız varsa, artık endişelenmenize gerek yok. Kişiye özel olarak hazırladığımız direksiyon dersi ile sürüş eğitimlerinizi tamamladıktan sonra Bolu trafiğinde siz de yerinizi alacaksınız. Öncelikle kendinizi hazır hissedin ve kararlı olun. Kaza yaparım korkusu olmadan, güven içerisinde araç kullanmayı öğreneceksiniz.
Yeni ehliyet almayı düşünenler, sınavda iyi derece yapan fakat pratikte zayıf olanlar, ehliyet sınavında araç başında ne yaparım diyenler… Vereceğimiz direksiyon eğitimi sayesinde tüm endişeleriniz son bulacak. Sizleri en donanımlı şekilde sınavlara hazırlıyor ve ehliyet almanızı sağlıyoruz.

BAŞTAN SAVMA DEĞİL BİLİNÇLİ BİR EĞİTİM!


Trafikten Korkmayın!


Özel Direksiyon Dersi Nasıl Verilir?
• Kursiyer ders günü ve saatini kendisi belirler.
• Eğitim trafiğin içinde sistemli ve birebir olarak verilir.
• Her ders saati 50 Dk.’dır.
• Kursiyer öğretmenini tercih etme hakkına sahiptir. ( Bay/Bayan )
Kurisyere eğitim verilirken aracı durdurup ders adı altında gereksiz zaman kaybına yer verilmez. Eğitim esnasında zaman en iyi şekilde değerlendirilir ve araç başında teorik eğitim verilmez. Uzman eğitmenlerimiz araç yıpranmasın kaygısı taşımaz, dur-kalk hareketleri, park etme çalışmaları ve manevra kabiliyetine yönelik hareketler mutlaka kursiyere yaptırılır. Hiçbir şekilde moralinizi bozacak üsluba yer verilmez ve psikolojik anlamda da sizlere güven verilir.
Aracı daima akan trafikte kullanacağınız için trafikte direksiyon dersi verilir. Unutmayın, eğitmenlerimizin hepsi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilmiş Usta Öğretici sertifikasına sahip profesyonel kişilerden oluşur. Bu kapsam da direksiyon eğitimi veren eğitimcilerimiz, teknik bilgisi uzman ve her soruya doğru cevap verecek kişilerden seçilmiştir.
Araç Kullanmak Çok Basitmiş
Yoğun trafikte araç kullanmayı gözünüzde büyütmeyin ve korkmayın. Özel direksiyon dersleriyle alacağınız iyi bir eğitim tüm korkularınızı bir anda silecek, araç kullanmayı tam manası ile öğrenmiş olacaksınız. Uzmanından profesyonel ders almak direksiyon eğitiminde ki en temel olgudur.