Hakkımızda

2017 yılında kurulmuş olan BOLU 14 SÜRÜCÜ KURSU, siz sürücü adaylarının isteklerine tam olarak cevap verebilmek adına kalite, güven ve saygı çerçevesinde hizmet vermeyi görev edinmiştir. Türkiye’nin önde gelen sayılı kursları arasında yer almayı ve sektöründe lider konuma gelme vizyonu ile hareket eden BOLU 14 SÜRÜCÜ KURSU, sektörde ki yeni yatırımla ile büyümesini sürdürmektedir.
BOLU 14 SÜRÜCÜ KURSU olarak başarının anahtarının müşteri odaklı olması ve verimliliğin esas alınması ile elde edilebileceği görüşünü benimsemekteyiz. Hızla yeni sisteme uyum sağlayan kurumumuz, B sınıfı otomatik vites ehliyeti, A/A1/A2 sınıfı motor bisiklet ehliyeti ile mezun olmuş adaylar veren ilk sürücü kurslarındandır.
Projeksiyon cihazları ile görsel eğitimin de yer aldığı şık, ferah ve aydınlık sınıflarda teorik dersler uzman eğitimcilerimiz tarafından verilmektedir. Teorik eğitimin tamamlanmasının ardından direksiyon eğitimleri başlar. Öncelikle adaylar simülatör eğitimi ile sanal ortamda gerçekçi trafik deneyimini, stres kaygısından uzak şekilde yaşamış olurlar. Bu ön eğitim, sürücü adaylarının gerçek araç başında yapacakları hataları minimum seviyelere indirmesi görevi taşır. Hazır olan aday araç başında eğitimlerine devam eder.
BOLU 14 SÜRÜCÜ KURSU olarak ana hedefimiz teoride ve pratikte en iyi eğitimi sürücü adaylarına sunmak ve trafiğe çevreye duyarlı sürücüler yetiştirmektir. Sağlık eğitimleri de konusunda uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Motor ve Trafik dersleri yine alanında tecrübe sahibi eğitmenler tarafından sürüsü adaylarına ulaştırılmaktadır.

VizyonumuzSürücü adaylarının tüm ehliyet konularında ki ihtiyaçlarının karşılanması ve kazasız şekilde iyi bir sürüş eğitimi almalarını sağlamak, bu amaç ile yüksek kalitede eğitim vererek, tüm birikimlerimizi sizlerle paylaşmayı hedefliyoruz.
Eğitim sistemimizi, müşteri odaklı sonuçlar ile pekiştirerek sürekli geliştirme gayretindeyiz. Çağdaş altyapımız ve uzman kadromuz ile en çok tercih edilen kurum olmayı hedeflemekteyiz.
Kaliteli eğitmenler ve güvenli modern araçlar ile sürekli gelişimi destekleyen,
Alanında referans niteliği taşımayı hedefleyen bir eğitim kurumu olmayı,
Lider ruhlu uzman öğreticiler ile adaylara en üst düzeyde eğitim vermeye çalışan,
İşinde başarılı uzman kadrosu ise sektöründe lider,
Teorik ve pratik eğitimler ile üst düzey aday katılımı sağlamayı amaç edinmiş,
Eğitim kalitesi ile iyi sürücü yetiştirmeyi BOLU 14 SÜRÜCÜ KURSU olarak taahhüt ediyoruz.